Miesiąc: Maj 2016

W piątek nie ma lekcji !!!

Piątek 27 maja 2016 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Świetlica czynna od 7.30 – 15.30.

Dodano: 25 maja, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Uwaga !!!!

Proszę wszystkich rodziców o zapisanie swoich dzieci na dyżur wakacyjny do przedszkola do 31 maja 2016 r.

Dyrektor Joanna Skowron

Dodano: 23 maja, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Terminy wywiadówek

W dniu 17.05.2016 r. i 19.05.2016 r. odbędą się spotkania wychowawców z Rodzicami: 17.05.2016 r. odbędą się zebrania klas VI i klasy V b o godzinie 17.00, 19.05.2016 r. o godzinie 17.00 odbędą się zebrania klas : I a, I b, I c, II a, II b, III b, o godzinie 18.00 klas: III a, IV a, IV b, V a.

Zebranie przedstawicieli Rady Rodziców odbędzie się o godzinie 16.15.

Dodano: 17 maja, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Majowe święta

28 kwietnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w osobach: Katarzyna Pinior, Kinga Kolorz i Karol Ćmok uczestniczyli w miejskich uroczystościach, mających na celu uczczenie tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny i w uroczystym składaniu kwiatów pod pomnikiem ,,Walki i Zwycięstwa”.

Przedstawiciel SU Paulina Muszczek

2 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w osobach: Weronika Gęsicka, Kamila Juraszek i Wiktor Gregorek uczestniczyli w miejskich uroczystościach patriotyczno-religijnych związanych ze Świętem Flagi, Świętem św. Floriana i 95 rocznicą wybuchu III Powstania Śląskiego. Złożyli kwiaty na grobie Powstańców Śląskich, wysłuchali pieśni patriotycznych, uczcili wszystkich poległych za wolność Ojczyzny, wzięli udział we Mszy św. za Ojczyznę i przeszli na rynek, by wysłuchać koncertu Orkiestry KWK ,,Rydułtowy – Anna”

Przedstawiciel SU Kamil Habryka

Dodano: 5 maja, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Udany występ naszych uczniów w Czechach.

W dniu 3 maja reprezentacja miasta Rydułtowy, składająca się z uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wzięła udział w sztafetowym biegu ulicznym w Orlovej (Czechy). Bardzo dobrze spisały się nasze sztafety: dziewczęta w składzie: Dudek Kinga, Owczarzy Magdalena, Pawłowska Julia i Zieleźny Karolina zajęły V miejsce (startowało 11 drużyn – rocznik 2004 i 2005), chłopcy: Wybraniec Rafał, Grzonka Dawid, Masny Radosław i Glacel Mikołaj również V miejsce (startowało 11 drużyn – rocznik 2004 i 2005). Serdeczne gratulacje.

Dodano: 3 maja, 2016 | Dodał: Robert Szulc