Miesiąc: Czerwiec 2016

Lista kandydatów przyjęta do klasy pierwszej na rok szkolny 2016/2017

Lista kandydatów przyjęta do klasy pierwszej na rok szkolny 2016/2017

Dodano: 29 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Podziękowania dla Rodziców

Rada Pedagogiczna serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom za współpracę w roku szkolnym 2015/2016, a w szczególności (w kolejności alfabetycznej):

p. Katarzyna Abrahamczyk, p. Mariola Absalon, p. Małgorzata Adamczyk, p. Justyna Bardo, p. Judyta Berger, państwo Marzena i Zbigniew Berger, p. Dominika Bienia, p. Sylwia Bisgwa, p. Sylwia Bluszcz, p. Celina Bojanowska, p. Anna Borsukiewicz, p. Aleksandra Brzezina, państwo Joanna i Mariusz Bugaj, p. Ewelina Bugla, p. Anita Bury, p. Edyta Ćmok, p. Gabriela Daszke, p. Anna Dmitruk, państwo Sylwia i Krzysztof Dudek, p. Martyna Dziwoki, p. Zbigniew Forkasiewicz, p. Ewelina Gamoń, p. Justyna Gęsicka, p. Iwona Goc, p. Monika Gocman, p. Sylwia Gołyszny, państwo Sabina i Eugeniusz Gregorek, p. Beata Grzonka, p. Marta Guzina, p. Beata Habryka, p. Agnieszka Hnida, p. Sonia Hnida, p. Mariola Jędrzejczyk, p. Bożena Juroszek, p. Dorota Kalinowska, p. Katarzyna Kała, p. Sylwia Kaszta, p. Katarzyna Klimek, p. Barbara Kolorz, p. Aleksandra Kończak –Pierchała, p. Justyna Kraska, p. Sylwia Lampka, p. Barbara Lempa, państwo Liliana i Wojciech Lip, p. Anna Łasocha, p. Joanna Łączka, państwo Wiesława i Mariusz Manderla, p. Barbara Mańczyk, p. Mirosława Matysiak, p. Żaneta Mrozek, p. Barbara Muszczek, p. Elwira Owczarzy, p. Magdalena Pawelec, państwo Sylwia i Zenon Piechaczek, p. Sylwia Pieruszka, państwo Izabela i Bogusław Pinior, p. Anna Podleśny, p. Katarzyna Procajło, p. Kinga Przeczek, p. Hanna Pyszny, p. Sylwia Rezner, p. Marcelina Rumin-Drazik, p. Elżbieta Ryszka, p. Katarzyna Seemann, p. Renata Sładek, p. Barbara Stańczyk-Woźniak, p. Jolanta Szaniawska, państwo Barbara i Krzysztof Sztuła, p. Tatiana Szuła, p. Agnieszka Szumlicz, p. Wioleta Szymura, p. Izabela Śpiewok, p. Monika Turek, p. Dominika Urbanek, pańtwo Daniela i Mariusz Usarz, p. Justyna Wąsowska, p. Ksymena Wiatr, p. Jolanta Wieczorek p. Anna Wojaczek p. Izabela Woźniak, p. Justyna Woźniak, p. Michalina Zawisz, p. Joanna Zymełka, p. Ewa Ziętek, p. Justyna  Żydek, p. Małgorzata Żydek.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

Dodano: 23 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Zestaw podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017

Zestaw podręczników 2016-2017

Dodano: 23 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2016/2017

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2016/2017

Dodano: 23 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Praca sekretariatu w okresie wakacji

W dniach od 27.06.2016 r. do 1.07.2016 r. sekretariat czynny od 7.00 do 15.00

Od 4.07.2016 r. do 22.07.2016 r. czynny od 8.30 do 11.30
Od 25.07.2016 r. do 31.08.2016 r. czynny od 7.00 do 15.00
 

Dodano: 21 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Ważne informacje dla rodziców

Zebranie rodziców klasy pierwszej odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia. Rodzice o dokładnej dacie zostaną powiadomieni przez: stronę internetową, smsy i informację w kościele oraz na drzwiach szkoły.

Wychowawca klasy prosi, aby rodzice zakupili tylko tornistry i piórniki (pióro na naboje), strój sportowy (spodenki, biała koszulka), obuwie zmienne sznurowane, strój galowy: chłopcy:- biała koszula i ciemne spodnie, dziewczynki- biała bluzka i ciemna spódnica.

Przybory papiernicze będą zakupione we wrześniu, po ustaleniach z wychowawcą dla całej klasy. Wychowawca ustali na zebraniu zakup zeszytów.

Rogi obfitości rodzice kupują we własnym zakresie.

Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego uczniowie otrzymają bezpłatnie. Rodzice zakupują zeszyt ćwiczeń do religii (informacja na stronie internetowej szkoły w zakładce podręczniki).

Dodano: 20 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Filmik nakręcony przez Panią Martynę Szulc wraz z klasą IIIb w ramach projektu eTwinning

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmiku nakręconego przez Panią Martynę Szulc wraz z klasą IIIb w ramach projektu eTwinning.

Życzymy miłego odbioru!

Mamy z klasą nadzieję, że film będzie się Wam podobał, bo włożyliśmy w niego mnóstwo czasu i energii :)

Dodano: 17 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

23.05 2016 r. przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. Prezentujemy wyniki. Wszystkim gratulujemy.
Kinga Kolorz i Milena Firla

Kl. 3a

Maja Bury – 41

Zuzanna Szuła – 80

Anna Chorągwicka – 48

Kl.3b

Oliwia Lip – 60

Paweł Hnida – 68

Szymon Kraska- 39

Kl. 4a

Kinga Korbel – 94

Dawid Żydek – 42

Jakub Palichleb – 32

Kl. 4b

Magdalena Gajda – 56

Paulina Muszczek – 85

Daniel Szweda – 31

Kl. 5a

Radosław Masny – 67

Weronika Gęsicka – 86

Wojciech Rogula – 17

Kl. 5b

Wiktoria Manderla – 58

Ksymena Woźniak – 68

Rafał Wybraniec – 42

Kandydujący nauczyciela:

  1. Buszka Marzena – 78
  2. Bywalec Mirosława – 90

Gratulacje!!!

Dodano: 5 czerwca, 2016 | Dodał: Robert Szulc