Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
1

WAŻNE INFORMACJE

 • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

 • Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

  poniedziałek 7.30 – 15.30

  wtorek 7.30 – 15.30

  środa 7.30 – 17.00

  czwartek 7.30 – 15.30

  piątek 7.30 – 14.00

Cud Świętej Nocy – fotoreportaż

Cud Świętej Nocy

Podział ról: Narrator – Dyrektor, Józef – Michał Moric, Maryja – Justyna Wojaczek, Król I – Marzena Buszka, Król II – Marianna Deka, Król III – Julia Machowska, Psterz I – Weronika Mosz, Pasterz II – Martyna Szulc, Pasterz III – Ksymena Wiatr, Anioł I – Faustyna Pierchała, Anioł II – Zuzanna Wachełka, Żołnierz – Mirela Warsz, Gospodarz – Leon Kodura, Herod – Robert Szulc, Setnik – Justyna Robakowska, Gospodarz 2 – Justyna Gojny, Dzieci: – pociechy nauczycieli

Chór nauczycieli: Agata Gruszczyk, Beata Barteczko, Aleksandra Mandrysz, Ewelina Wilczek, Gabriela Rojek, Barbara Kaczyńska, Irena Kolorz, Gabriela Worek, Małgorzata Adamczyk, Iwona Kodura, Mariola Porwoł, Justyna Piecha

Obsługa techniczna (nagłośnienie, oświetlenie) Mirosława Bywalec, Blandyna Kopka

Transport, pomoc przy dekoracjach: Bogusław Strzelecki, Leon Kodura

foto: Ania Szulc

Dodano: 17 grudnia, 2016 | Dodał: Robert Szulc