1

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Dzień Języka Ojczystego

Dziś obiecana druga część relacji z Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole. Zapraszamy do oglądania, a także do… recytowania z dziećmi 🙂 Życzymy połamania języka!

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji nasi uczniowie wykonali szereg prac i zadań, dzięki którym rozwijali swoje zainteresowania i umiejętność posługiwania się językiem polskim. Nie tylko mazaki i kredki, ale również programy do tworzenia chmur wyrazowych i inne generatory nie kryją przed nami tajemnic! Zapraszamy do obejrzenia pierwszej relacji, a już za kilka dni pojawi się kolejna! W końcu jest co świętować, bo nasz język naprawdę może inspirować, o czym w trójce dobrze wiemy

Dodano: 1 marca, 2021 | Dodał: Robert Szulc