Gratulacje

Piątek, 5 marca oraz wtorek, 9 marca to dni pełne emocji, ponieważ wyczekiwaliśmy wyników Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Nasze oczekiwanie zostało wynagrodzone fantastycznymi wynikami naszych uczniów.

Oliwia Lip uczennica klasy 8b otrzymała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego i tym samym jest zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Maja Bury uczennica klasy 8a otrzymała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Opiekunem dziewczyn była Pani Martyna Szulc – Moric

Szymon Kraska uczeń klasy 8b otrzymał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Opiekunem Szymona była Pani Ksymena Wiatr.

Oliwia Lip również otrzymała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki.

Marcin Abrahamczyk uczeń klasy 8a otrzymał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki.

Opiekunem uczniów była Pani Justyna Badura.

Ogromnie gratulujemy naszym ósmoklasistom!!!

Dodano: 9 marca, 2021 | Dodał: Robert Szulc