1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Gry terenowe w języku angielskim

Dzisiaj klasy ósme udały się na wycieczkę do Ośrodka H2O w Kiczycach k. Skoczowa. Podzieliliśmy się na 4 grupy i wzięliśmy udział w grach terenowych „Geo Hunter” w języku angielskim. Naszym zadaniem było odszukanie 16 kodów QR, zeskanowanie ich za pomocą specjalnej aplikacji i rozwiązanie ukrytych zadań w języku angielskim. Otrzymane wyniki pozwoliły na otwarcie tajemniczego sejfu… Było przy tym mnóstwo dobrej zabawy! Poza tym zjedliśmy pyszny obiad i integrowaliśmy się podczas przygotowanych dla nas zabaw. To był zdecydowanie udany dzień! Zapraszamy do fotorelacji!

https://www.facebook.com/sp3rydultowy/

Dodano: 3 lutego, 2019 | Dodał: Robert Szulc