1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

II Regionalny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Uczennice naszej szkoły  w składzie Zuzanna Szuła, Magdalena Kolorz, Weronika Gęsicka ,Xemena Lipus, Julia Pawłowska Agata Szczyra, Sandra Szymecka, Magdalena Owczarzy, Ksymena Woźniak, Katarzyna Wojaczek uczestniczyły w II Regionalnym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy oraz honorowym patronatem ks. prof. Jerzego Szymika. Z ogromną satysfakcją chcę się podzielić informacją, że dziewczyny zajęły III miejsce, gratuluję!!!. Mirosława Bywalec

Dodano: 30 listopada, 2017 | Dodał: Robert Szulc