Informacja dotycząca rekrutacji do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 3 w Rydułtowach

Wszyscy kandydaci, którzy złożyli zgłoszenia i wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej, zostali zakwalifikowani.

Rodzice/opiekunowie kandydatów zakwalifikowanych proszeni są o przesłanie drogą mailową na adres szkoły : spnr3rydultowy@wp.pl potwierdzenia woli rodziców/prawnych opiekunów w zakresie przyjęcia kandydata do klasy pierwszej.

W związku z obecną sytuacją wynikającą z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – rodzice kandydatów zostaną poinformowani także telefonicznie o zakwalifikowaniu dziecka do klasy pierwszej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Rydułtowach

Joanna Skowron