1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Kolejny sukces naszych uczniów

Jesteśmy w finale! Nasz zespół wokalny w ubiegłą środę wziął udział w III Międzynarodowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy oraz honorowym patronatem ks. prof. Jerzego Szymika. Dziewczyny zaprezentowały się w nowych strojach, za które serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców! Wczoraj otrzymaliśmy informację, że dziewczyny dostały się do ścisłego finału i już w poniedziałek będą nas reprezentować w Pszowie. Gratulujemy!

Więcej

https://www.facebook.com/sp3rydultowy/

Dodano: 26 października, 2018 | Dodał: Robert Szulc