Konkurs wiedzy o Armii Krajowej

Jak co roku w naszym mieście odbył się kolejny, już 25 jubileuszowy konkurs wiedzy o Armii Krajowej.

Konkurs odbył się w Rydułtowskim Centrum Kultury, a organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 przy patronacie Burmistrza Miasta Rydułtowy.

Było wielu wybitnych gości, ale najważniejszym z nich był mieszkający w Rydułtowach były żołnierz AK, pan Robert Grzybek.

Konkurs nie wyłonił lidera, ponieważ każda ze szkół odpowiedziała dobrze na każde zadane pytanie!
Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo każdy z uczestników otrzymał pierwsze miejsce i wspaniałą nagrodę.

Pan Robert Grzybek był bardzo dumny z uczniów, a przede wszystkim z wiedzy jaką posiadali oraz nauczycieli. Wszystkim serdecznie podziękował za zaangażowanie.

Dodano: 26 października, 2018 | Dodał: Robert Szulc