Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Konkurs wiedzy o Armii Krajowej

Jak co roku w naszym mieście odbył się kolejny, już 25 jubileuszowy konkurs wiedzy o Armii Krajowej.

Konkurs odbył się w Rydułtowskim Centrum Kultury, a organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 przy patronacie Burmistrza Miasta Rydułtowy.

Było wielu wybitnych gości, ale najważniejszym z nich był mieszkający w Rydułtowach były żołnierz AK, pan Robert Grzybek.

Konkurs nie wyłonił lidera, ponieważ każda ze szkół odpowiedziała dobrze na każde zadane pytanie!
Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo każdy z uczestników otrzymał pierwsze miejsce i wspaniałą nagrodę.

Pan Robert Grzybek był bardzo dumny z uczniów, a przede wszystkim z wiedzy jaką posiadali oraz nauczycieli. Wszystkim serdecznie podziękował za zaangażowanie.

Dodano: 26 października, 2018 | Dodał: Robert Szulc