• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.00 – 15.00

wtorek 7.00 – 15.00

środa 7.00 – 15.00

czwartek 7.00 – 15.00

piątek 7.00 – 15.00

Mamy kolejne sukcesy !

Bardzo wielu naszych uczniów wzięło udział w miejskim, internetowym konkursie wiedzy informatycznej organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach. Uczestnicy konkursu wykazali się sprytem w wyszukiwaniu informacji w sieci na temat historii komputerów, ciekawostek technologicznych czy też informacji o znanych informatykach. Każdy z uczestników wykazał się umiejętnościami korzystania z różnych programów graficznych takich jak PAINT, GIMP, PICASA. Musieli też stworzyć w Power Point prezentację multimedialną czy też starsi uczestnicy mieli do wykonania film.
W naszej szkole mamy wielu MANIAKÓW KOMPUTEROWYCH, ale ten tytuł w tym konkursie zdobyli:

W kategorii klas 5-6:
I miejsce   KAMILA TELECKA
III miejsce  PAWEŁ BARDO
                  KACPER ZIĘTEK
W kategorii młodszej komisja przyznała naszym uczniom dwa wyróżnienia:
Wyróżnienie dla Dominika Forkasiewicza,
Wyróżnienie dla Nadii Lempy.

W kategorii klas 7-8
I miejsce KATARZYNA PINIOR
II miejsce OLIWIA LIP
III miejsce AURELIA HNIDAKomisja w kategorii starszej przyznała wyróżnienie dla naszego ucznia Miłosza Mandrysza.

RODZINNY, FOTOGRAFICZNY KONKURS WIELKANOCNY
Zadaniem było stworzenie dania, kanapki, deseru itp. nawiązujących do Świąt Wielkanocnych i wysłanie na e-mail organizatora.
Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

nr 16 Ewa Kłos klasa 6a,
nr 13 Nadia Lempa klasa 5a.

Dodano: 2 czerwca, 2020 | Dodał: Robert Szulc