Mamy kolejne sukcesy !

Bardzo wielu naszych uczniów wzięło udział w miejskim, internetowym konkursie wiedzy informatycznej organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach. Uczestnicy konkursu wykazali się sprytem w wyszukiwaniu informacji w sieci na temat historii komputerów, ciekawostek technologicznych czy też informacji o znanych informatykach. Każdy z uczestników wykazał się umiejętnościami korzystania z różnych programów graficznych takich jak PAINT, GIMP, PICASA. Musieli też  stworzyć w Power Point prezentację multimedialną czy też starsi uczestnicy mieli do wykonania film. W naszej szkole mamy wielu MANIAKÓW KOMPUTEROWYCH, ale ten tytuł w tym konkursie zdobyli:
W kategorii klas 5-6:
 KAMILA TELECKA
PAWEŁ BARDO
KACPER ZIĘTEK

W kategorii młodszej komisja przyznała naszym uczniom dwa wyróżnienia:
Wyróżnienie dla Dominika Forkasiewicza,
Wyróżnienie dla Nadii Lempy.
W kategorii klas 7-8
     KATARZYNA PINIOR
    OLIWIA LIP
   AURELIA HNIDA
 Komisja w kategorii starszej przyznała wyróżnienie dla naszego ucznia Miłosza Mandrysza.
Wyniki i pokonkursową galerię można znaleźć pod tym linkiem:

Dodano: 7 kwietnia, 2020 | Dodał: Robert Szulc