Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Bardzo wielu naszych uczniów wzięło udział w miejskim, internetowym konkursie wiedzy informatycznej organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach. Uczestnicy konkursu wykazali się sprytem w wyszukiwaniu informacji w sieci na temat historii komputerów, ciekawostek technologicznych czy też informacji o znanych informatykach. Każdy z uczestników wykazał się umiejętnościami korzystania z różnych programów graficznych takich jak PAINT, GIMP, PICASA. Musieli też stworzyć w Power Point prezentację multimedialną czy też starsi uczestnicy mieli do wykonania film.
W naszej szkole mamy wielu MANIAKÓW KOMPUTEROWYCH, ale ten tytuł w tym konkursie zdobyli:

W kategorii klas 5-6:
I miejsce   KAMILA TELECKA
III miejsce  PAWEŁ BARDO
KACPER ZIĘTEK
W kategorii młodszej komisja przyznała naszym uczniom dwa wyróżnienia:
Wyróżnienie dla Dominika Forkasiewicza,
Wyróżnienie dla Nadii Lempy.

W kategorii klas 7-8
I miejsce KATARZYNA PINIOR
II miejsce OLIWIA LIP
III miejsce AURELIA HNIDA

Komisja w kategorii starszej przyznała wyróżnienie dla naszego ucznia Miłosza Mandrysza.
RODZINNY, FOTOGRAFICZNY KONKURS WIELKANOCNY
Zadaniem było stworzenie dania, kanapki, deseru itp. nawiązujących do Świąt Wielkanocnych i wysłanie na e-mail organizatora.
Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

nr 16 Ewa Kłos klasa 6a,
nr 13 Nadia Lempa klasa 5a.

• Maja Bury kl. VII a – I m.Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „English Vocabulary Genius”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne okienko”

• Aurelia Hnida, Oliwia Lip kl. VII b – I m. Miejski Konkurs „Batonik superfood dla zdrowia sportowca”

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach – III m. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

• Klasa VIII b – III m. konkurs „Prewencyjni, kryminalni, wszyscy fajni”

• 16 medali indywidualnych na Mistrzostwach Miasta Rydułtowy Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

• Klasy VI – II m. Powiatowe zawody chłopców w unihokeju
• Klasy VI – II m. Powiatowe zawody dziewcząt w unihokeju
• Klasy VIII – III m. Powiatowe zawody chłopców w unihokeju
• Klasy VIII – II m. Powiatowe zawody dziewcząt w unihokeju.