Nowe rolety na sali gimnastycznej

Nasza szkoła wzbogaciła się o nowe długo wyczekiwane wyposażenie: rolety zewnętrzne w sali gimnastycznej. Zakup i montaż zrealizowała Rada Rodziców, działająca w naszej szkole. Jest to kolejna inwestycja, która powstała dzięki wspaniałej współpracy Rady Rodziców z dyrekcją oraz nauczycielami i pracownikami obsługi. Za wspaniałą bezinteresowną współpracę, niesamowite zaangażowanie, dużą inicjatywę w kolejnym roku szkolnym Waszej działalności bardzo dziękujemy. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy obsługi.

Film gotowy.mp4

Dodano: 1 czerwca, 2020 | Dodał: Robert Szulc