1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Nowe rolety na sali gimnastycznej

Nasza szkoła wzbogaciła się o nowe długo wyczekiwane wyposażenie: rolety zewnętrzne w sali gimnastycznej. Zakup i montaż zrealizowała Rada Rodziców, działająca w naszej szkole. Jest to kolejna inwestycja, która powstała dzięki wspaniałej współpracy Rady Rodziców z dyrekcją oraz nauczycielami i pracownikami obsługi. Za wspaniałą bezinteresowną współpracę, niesamowite zaangażowanie, dużą inicjatywę w kolejnym roku szkolnym Waszej działalności bardzo dziękujemy. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy obsługi.

Film gotowy.mp4

Dodano: 1 czerwca, 2020 | Dodał: Robert Szulc