1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Podsumowanie konkursu literackiego „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”

W grudniu zorganizowano konkurs literacki pt. „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”, którego celem było wyzwolenie twórczych talentów, a także zainteresowanie językiem polskim. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych. Warunkiem uczestnictwa było napisanie tekstu prozatorskiego (np. opowiadania, baśni, legendy) rozpoczynającego się od słowa, które uczeń wylosował w obecności nauczyciela. Mam nadzieję, że udział w konkursie przyniósł uczniom sporo satysfakcji i intelektualną przyjemność.

Wyniki konkursu:

  1. Zuzanna Szuła
  2. Weronika Gęsicka
  3. Julia Pawłowska i Aurelia Hnida

 

 

Gratulacje!!!

Szkolny organizator konkursu

Dodano: 3 stycznia, 2018 | Dodał: Robert Szulc