Podsumowanie konkursu literackiego „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”

W grudniu zorganizowano konkurs literacki pt. „Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy”, którego celem było wyzwolenie twórczych talentów, a także zainteresowanie językiem polskim. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych. Warunkiem uczestnictwa było napisanie tekstu prozatorskiego (np. opowiadania, baśni, legendy) rozpoczynającego się od słowa, które uczeń wylosował w obecności nauczyciela. Mam nadzieję, że udział w konkursie przyniósł uczniom sporo satysfakcji i intelektualną przyjemność.

Wyniki konkursu:

1. Zuzanna Szuła