1

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „You Can Speak English”

W piątek, 1 grudnia, nasze siódmoklasistki, Natalia Hensel i Amanda Sitek, zdobyły I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „You can speak English” (w kategorii klas siódmych)! Dziewczyny zmierzyły się z bardzo trudnymi zadaniami – musiały przedstawić przygotowaną wcześniej reklamę (a produktem, który polecały, były… radosne babeczki czyli „cheerful muffins”), następnie ułożyć i przedstawić krótką historyjkę na podstawie wylosowanych obrazków, przeprowadzić spontaniczną rozmowę z rodowitym Anglikiem i odgadnąć na czas kilka definicji podanych wyrazów. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Wodzisławiu Śl. Gratulacje!

Marzena Buszka

Dodano: 2 grudnia, 2017 | Dodał: Robert Szulc