Spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów

W ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się spotkanie rodziców przyszłych pierwszoklasistów .

Materiały i przybory szkolne dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie I:

1.Podręczniki :

Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego uczniowie otrzymają  bezpłatnie w szkole we wrześniu .

2. Zeszyty:

zeszyt 16 kartkowy w  cienkie linie
zeszyt 16 kartkowy w kratkę

zeszyt 32 kartkowy A4 do języka angielskiego

3. Przybory:

Przybory papiernicze będą zakupione we wrześniu dla całej klasy , po ustaleniach                             z wychowawcą .

4. Wyposażenie piórnika:

2 ołówki – najlepiej miękkie
gumka do gumowania
linijka z zaznaczonym zerem
temperówka zamykana z pojemnikiem

kredki ołówkowe(miękkie)
klej w sztyfcie
nożyczki z zaokrąglonymi końcami, dobrze tnące.

5. Strój gimnastyczny (ciemne spodenki oraz biała koszulka), buty zmienne na jasnej podeszwie (strój powinien być zapakowany w podpisany worek ).

6.Strój galowy: chłopcy:- biała koszula i ciemne spodnie, dziewczynki- biała bluzka i ciemna spódnica.

7.Obuwie  zmienne do chodzenia po szkole ( mogą być te same co na zajęcia wychowania fizycznego) .

Wszystkie rzeczy i przybory ucznia powinny być podpisane na zewnątrz tylko imieniem.

Dla dzieci leworęcznych są w sprzedaży specjalne przybory!

Rogi obfitości rodzice kupują we własnym zakresie .

Dodano: 22 czerwca, 2020 | Dodał: Robert Szulc