Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Spotkanie z pisarzem Marcinem Kozłem.

17 stycznia do naszej szkoły zawitał pan Marcin Kozioł, autor wielu popularnych książek dla dzieci i młodzieży. Najpierw spotkał się z uczniami klas 4-8, którym przedstawił historię komputerów i urządzeń, które przyczyniły się do rozwoju technologii. Niektórzy po raz pierwszy zobaczyli stare dyskietki, taśmy magnetofonowe albo walkmana! Pan Marcin napisał książkę „Szalona historia komputerów”, w której zamieścił nie tylko informacje o komputerach, ale także grach i Internecie. Z kolei młodszym klasom i przedszkolakom pan Marcin opowiedział o Maksymilianie Wombacie, bohaterze serii książek podróżniczych. Wombat skradł serca uczniów, którzy z niecierpliwością pognali do biblioteki po jego przygody! Bardzo dziękujemy za ciekawe i inspirujące spotkanie!

Dodano: 20 stycznia, 2019 | Dodał: Robert Szulc