Spotkanie z pisarzem Marcinem Kozłem.

17 stycznia do naszej szkoły zawitał pan Marcin Kozioł, autor wielu popularnych książek dla dzieci i młodzieży. Najpierw spotkał się z uczniami klas 4-8, którym przedstawił historię komputerów i urządzeń, które przyczyniły się do rozwoju technologii. Niektórzy po raz pierwszy zobaczyli stare dyskietki, taśmy magnetofonowe albo walkmana! Pan Marcin napisał książkę „Szalona historia komputerów”, w której zamieścił nie tylko informacje o komputerach, ale także grach i Internecie. Z kolei młodszym klasom i przedszkolakom pan Marcin opowiedział o Maksymilianie Wombacie, bohaterze serii książek podróżniczych. Wombat skradł serca uczniów, którzy z niecierpliwością pognali do biblioteki po jego przygody! Bardzo dziękujemy za ciekawe i inspirujące spotkanie!

Dodano: 20 stycznia, 2019 | Dodał: Robert Szulc