1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Wirtualny jarmark wielkanocny

https://padlet.com/amatuszek/Bookmarks

Oto link do szkolnego świątecznego kiermaszu.proszę wejść na link wtedy otworzy się WIRTUALNY JARMARK WIELKANOCNY prowadzony przez naszą szkołę. Znajdziecie pisanki i jajka, stroiki, inne dekoracje i przedmioty, wypieki. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz szkoły. Jeżeli zechcecie Państwo coś zakupić, to w komentarzu pod danym produktem wpisujemy imię i nazwisko .Odbiór i płatność w bibliotece szkolnej każdego dnia ( od poniedziałku do piątku, najpóźniej do 31 marca) w godz. 8:00- 11:30 ( prosimy o szybki odbiór zwłaszcza wypieków). Jeżeli ktoś chciałby odebrać w godzinach późniejszczych, prosimy o informację u p. M. Bywalec.

Dodano: 22 marca, 2021 | Dodał: Robert Szulc