1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Wycieczka klas czwartych

W dniu 14.05.2018 klasy czwarte pojechały na wycieczkę do JuraParku w Krasiejowie – muzeum paleontologicznego połączonego z parkiem rozrywki umieszczonego na ciągle aktywnym terenie wykopalisk paleontologicznych w Krasiejowie. Zwiedzający oprócz zwiedzenia muzeum i spędzenia czasu w parku rozrywki mogą udać się na spacer po terenie wykopalisk, gdzie mogą zobaczyć repliki zwierząt prehistorycznych. Wśród licznych atrakcji znalazły się: tunel czasu, ścieżka edukacyjna, pawilon paleontologiczny, park rozrywki, plac zabaw, kino emocji cinema 5d, prehistoryczne oceanarium. Dzieci skorzystały również z miejscowej gastronomii.

Dodano: 20 maja, 2018 | Dodał: Robert Szulc