1

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Wycieczka klas VII na Baranią Górę

W dniu 8 października 2020 roku klasy VII wyruszyły na wycieczkę ekologiczną do Wisły, której głównym celem, oprócz oczywiście podziwiania piękna Beskidu Śląskiego , było wejście na Baranią Górę. Marsz rozpoczęliśmy od Wisły Czarne. Idąc Doliną Białej Wisełki na szczyt dotarliśmy po około 3 godzinach. Po „zaliczeniu” wieży widokowej udaliśmy się w stronę schroniska PTTK Barania Góra – Przysłop. Po spożyciu indywidualnie zamówionych posiłków i napojów udaliśmy się Doliną Czarnej Wisełki w stronę parkingu, na którym czekał na nas autokar. Pogoda dopisała, przeszliśmy około 18 km. Wszyscy zadowoleni ze „swojego wyczynu” wróciliśmy około 18.30 pod szkołę.

Dodano: 9 października, 2020 | Dodał: Robert Szulc