This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Wyniki konkursu powiatowego „2019 Rokiem Powstań Śląskich”

Trzech uczniów naszej szkoły: Katarzyna Pinior z klasy 7, Maja Bury z klasy 5, Oktawian Drazik z klasy 5, wzięło udział w konkursie o zasięgu powiatowym pod hasłem „2019 Rokiem Powstań Śląskich”. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Ponadgimnazlanych w Pszowie. Uczniowie wykonali interesujące prace w formie grafiki komputerowej. Komisja konkursowa doceniła pracę Oktawiana Drazika, który zdobył III miejsce. Gratulujemy tym bardziej, że temat konkursu nie był łatwy i ciężko go było przedstawić na ilustracji. Serdecznie gratulacje!

Dodano: 4 kwietnia, 2019 | Dodał: Robert Szulc