Wyniki konkursu powiatowego „2019 Rokiem Powstań Śląskich”

Trzech uczniów naszej szkoły: Katarzyna Pinior z klasy 7, Maja Bury z klasy 5, Oktawian Drazik z klasy 5, wzięło udział w konkursie o zasięgu powiatowym pod hasłem „2019 Rokiem Powstań Śląskich”. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Ponadgimnazlanych w Pszowie. Uczniowie wykonali interesujące prace w formie grafiki komputerowej. Komisja konkursowa doceniła pracę Oktawiana Drazika, który zdobył III miejsce. Gratulujemy tym bardziej, że temat konkursu nie był łatwy i ciężko go było przedstawić na ilustracji. Serdecznie gratulacje!

Dodano: 4 kwietnia, 2019 | Dodał: Robert Szulc