1 2 3 4 5

WAŻNE INFORMACJE

  • Istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 4577322.

  • Od 4 stycznia do 8 stycznia sekretariat czynny od 8.00 do 14.00.  Od 11 stycznia od 7.30 do 15.30

Wyniki konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Miejskiego Konkursu Recytatorskiego dla przedszkolaków ,,Majowe wierszowanie”, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. Komisja konkursowa dokonała wnikliwej analizy występów dzieci i wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Natalia Olszok z utworem Adama Asnyka pt. ,,Słonko majowe” z Katolickiego Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP,

II miejsce – Alicja i Natalia Bolik – z wierszem Jana Brzechwy ,,Przyjście wiosny” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Arki Bożka,

III miejsce – Patrycja Benesiewicz – Jan Brzechwa ,,Przyjście wiosny” z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Czesława Janczarskiego.

Wyróżnienie otrzymują:

Leon Michór – za recytację utworu Marii Konopnickiej ,,Powitanie wiosny” z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Czesława Janczarskiego,

Liliana Szczyra – za wykonanie utworu Marii Konopnickiej ,,Powitanie wiosny” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w konkursie, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dzieci. Gratulujemy😊Zapraszamy po odbiór nagród, dyplomów oraz podziękowań do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Rydułtowach do wtorku (18 maja) w godzinach : Środa 8.00 – 11.00, Czwartek 11.00 – 15.30, Piątek 11.30 – 15.30, Poniedziałek 8.00 – 11.00, Wtorek 11.00 – 15.00

Dodano: 11 maja, 2021 | Dodał: Robert Szulc