• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Pani od Wierszyków czyli Wanda Chotomska dzieciom”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Pani od Wierszyków czyli Wanda Chotomska dzieciom”. Wykonali  prace w kategorii grafika komputerowa. Zilustrowali wierszyki autorki pani Wandy w bardzo ciekawy sposób.  W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste rozdanie nagród i właśnie nasi uczniowie zostali wyróżnieni. Organizator poinformował, że w sumie na konkurs, we wszystkich kategoriach wiekowych i we wszystkich możliwych sposobach wykonania prac(pacynki, kukiełki, pracę plastyczne, grafika komputerowa), wpłynęły 263 prace.

Uczniowie klasy 4a w kategorii 7-10 lat zajęli:

II miejsce Natalia Masny
III miejsce Emilia Rojek
Wyróżnienie:
Nadia Lempa

Wyróżnienie rownież przyznano Mateuszowi Wąsowskiemu z klasy 5b w kategorii dzieci w wieku 11-14 lat.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!
Dodano: 30 marca, 2019 | Dodał: Robert Szulc