This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Pani od Wierszyków czyli Wanda Chotomska dzieciom”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Pani od Wierszyków czyli Wanda Chotomska dzieciom”. Wykonali  prace w kategorii grafika komputerowa. Zilustrowali wierszyki autorki pani Wandy w bardzo ciekawy sposób.  W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste rozdanie nagród i właśnie nasi uczniowie zostali wyróżnieni. Organizator poinformował, że w sumie na konkurs, we wszystkich kategoriach wiekowych i we wszystkich możliwych sposobach wykonania prac(pacynki, kukiełki, pracę plastyczne, grafika komputerowa), wpłynęły 263 prace.

Uczniowie klasy 4a w kategorii 7-10 lat zajęli:

II miejsce Natalia Masny
III miejsce Emilia Rojek
Wyróżnienie:
Nadia Lempa

Wyróżnienie rownież przyznano Mateuszowi Wąsowskiemu z klasy 5b w kategorii dzieci w wieku 11-14 lat.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!
Dodano: 30 marca, 2019 | Dodał: Robert Szulc