• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ POD HASŁEM: „DOKĄD IDZIESZ KACZUSZKO? DO KOSZYCZKA ŚLICZNEGO, PIĘKNIE DZIŚ PRZYSTROJONEGO”

Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Arki Bożka w Rydułtowach pod patronatem Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.

Drogą e-mail na adres konkursowy konkurswielkanocny_spnr3@tlen.pl  napłynęło 91 prac z  9 placówek  z powiatu wodzisławskiego. Wszystkie pracy posiadały pełną dokumentację przekazaną przez nauczycieli prowadzących.

W dniu 08 maja 2019 r. komisja powołana w składzie:

• pani mgr Małgorzata Konsek- doradca metodyczny PODN-u w Wodzisławiu Śląskim, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i integracji,
  • pani mgr Agata Gruszczyk- nauczyciel nauczania początkowego i techniki Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach,
  • pani mgr Mirosława Bywalec- nauczyciel muzyki i sztuki Szkoła Podstawowa nr 3 w Rydułtowach.

Komisja oceniała wszystkie prace według następujących kryteriów:

• poprawność i znajomość symboli świąt Wielkanocnych,

• samodzielność wykonania, poprawne wykonanie techniczne pracy zgodne z wymaganiami opisanymi w regulaminie,

• oryginalność pomysłu,

• stopień trudność (odpowiedni do wieku autora pracy),

• ogólny wyraz artystycznych.

Komisja konkursowa nagrodziła następujących autorów prac:

I miejsce Wiktor Wala kl. II uczeń Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

II miejsce Zofia Jęczmionka kl. II uczennica Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w w Wodzisławiu Śląskim

II miejsce Urszula Miler kl. II  wychowanek Ogniska Pracy Pozaszkolnej klub „Orlik”

III miejsce Wiktor Warcaba kl. kl. III wychowanek Ogniska Pracy Pozaszkolnej klub „Orlik”

Komisja przyznała również wyróżnienia:

Kuba Tolarz kl. I uczeń Szkoły Podstawowej nr 15 w Wodzisławiu Śląskim

Grzegorz Siedlaczek kl. II uczeń Szkoły Podstawowej nr 1   w Rydułtowach

Natalia Święty kl. II uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Rydułtowach

Koordynator konkursu:

mgr Katarzyna Kopczyńska

Zgodnie z regulaminem nagrody i dyplomy do laureatów zostaną wysłane pocztą.

Dodano: 12 maja, 2019 | Dodał: Robert Szulc