Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

• Od 1 września 2017 r. sekretariat czynny:

poniedziałek 7.30 – 15.30

wtorek 7.30 – 15.30

środa 7.30 – 17.00

czwartek 7.30 – 15.30

piątek 7.30 – 14.00

Zbiórka charytatywna

Dnia 1 listopada br. już po raz dwudziesty trzeci Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli” organizuje zbiórkę charytatywną na cmentarzach powiatu wodzisławskiego. Zbiórka będzie prowadzona przez młodzież szkół podstawowych i średnich. Datki zbierane są na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami, które korzystają ze świadczeń rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych w Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży.
W imieniu dzieci serdecznie prosimy Państwa o wsparcie.

Nasi uczniowie w tym dniu będą kwestowali przy wejściu głównym (obok kaplicy) na cmentarz w Radoszowach od godz. 8.00 do 17.00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i z góry dziękujemy za każdą złotówkę.

Dodano: 26 października, 2018 | Dodał: Robert Szulc