Zbiórka charytatywna

Dnia 1 listopada br. już po raz dwudziesty trzeci Fundacja „Wspólnota Dobrej Woli” organizuje zbiórkę charytatywną na cmentarzach powiatu wodzisławskiego. Zbiórka będzie prowadzona przez młodzież szkół podstawowych i średnich. Datki zbierane są na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami, które korzystają ze świadczeń rehabilitacyjnych i rewalidacyjnych w Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży.
W imieniu dzieci serdecznie prosimy Państwa o wsparcie.

Nasi uczniowie w tym dniu będą kwestowali przy wejściu głównym (obok kaplicy) na cmentarz w Radoszowach od godz. 8.00 do 17.00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce i z góry dziękujemy za każdą złotówkę.

Dodano: 26 października, 2018 | Dodał: Robert Szulc